Dámské plavky pro plnoštíhlé 2021

Luxusní černé plavky Eliza

Luxusní černé plavky Eliza
Luxusní černé plavky Eliza
Luxusní černé plavky Eliza
Luxusní černé plavky Eliza
Luxusní černé plavky Eliza

Hodnocení návštěvníků

VN:F [1.9.22_1171]
Pohodlí
Vzhled
Materiál
Sexy
Cena
Hodnocení: 4.2/10

Velmi zdařilý soulad sexy střihu, kvalitního materiálu a propracovaných detailů dodává bikinám Eliza M-122 nezaměnitelný vzhled. Pomyslnou třešinkou na dortu je středová část podprsenky zdobená zirkony, jenž se stoprocentní jistotou přilákají pozornost všech lidí na pláži. Vrchnímu dílu bikin nechybí vystužené košíčky a vyjímatelné push-up vycpávky, které dodají prsům bezchybný tvar.

Řasená podprsenka má střih v módní branži dobře známý jako balconette-bardotka. Každému, kdo alespoň tuší, jakou ikonou byla Bridgite Bardot, dáma, která střihu propůjčila své jméno, musí být jasné, plavky Eliza M-122 patří k nejzajímavějším bikinám, které v letošní sezóně můžete mít.

Velkým plusem jsou také sundavací ramínka umožňující bezchybné a rovnoměrné opálení a odpadají obavy, že při plavání nebudou plavky držet na svém místě.
Kalhotky mají řasený pas do písmene V dodávající tělu atraktivní tvar přesýpacích hodin. Kvalitní materiál předních italských výrobců je velmi odolný proti opotřebení a prodlužuje životnost bikin.

Cena v době recenze: 862

Odkaz na prodejce kde lze koupit produkt Luxusní černé plavky Eliza.

Pokud nesměřuje na stránku s tímto produktem. Pak je již vyprodán a odkazuje na podobné produkty daného prodejce.

« Předchozí Jednodílné plavky 8208

Jednodílné plavky 8208

» Další Plavky Susana - hnědé

Plavky Susana – hnědé