Dámské plavky pro plnoštíhlé 2024

Dámské dvoudílné plavky Marko Stephanie M-218

Dámské dvoudílné plavky Marko Stephanie M-218
Dámské dvoudílné plavky Marko Stephanie M-218
Dámské dvoudílné plavky Marko Stephanie M-218
Dámské dvoudílné plavky Marko Stephanie M-218
Dámské dvoudílné plavky Marko Stephanie M-218

Hodnocení návštěvníků

VN:F [1.9.22_1171]
Pohodlí
Vzhled
Materiál
Sexy
Cena
Hodnocení: 7.0/10

Dvoudílné plavky Stephanie M-218 z nové kolekce značky Marko jsou přednostně určeny ženám s většími ňadry. Dokonalá konstrukce horního dílu plavek je speciálně navržená právě pro plnější dekolt. Revoluční řešení košíčku s kosticemi a výztuhou natolik decentní, že prsa nezvětšuje, ale jen je fixuje a dodává jim žádoucí tvar celé ňadro pevně obejme a napevno usadí do košíčku a zamezí jejich pohybu do stran. Tato vlastnost byla brána na zřetel již od počátku vlastního návrhu plavek a vytvořit plavky speciálně určené pro plnoštíhlejší ženy s bujnějším a těžším poprsím, bylo zásadním požadavkem, které mají plavky Stephanie splnit.

Neobvyklý černobílý vzor vrchního dílu plavek dekolt opticky zmenšuje. Střih odpovídá klasické podprsence s kosticemi. Širší regulovatelná ramínka se zapínáním na zádech zajistí fixování horního dílu plavek a přitom se vůbec nezářezavají. Kalhotky klasického střihu s širšími boky jsou hladké a bez vzoru. Přední strana je podšita další vrstvou hebké látky, díky čemuž je zabráněno nežadoucímu natahování látky a také prosvitání. Výška kalhotek je regulovatelá šnůrkami a tak záleží jen na vás, klik toho budete chtít z linie vašich boků a zadečku ukázat.

Oba díly plavek jsou ušity z vysoce jakostní itaské tkaniny Carvico Tessuti, která se vyznačuje extrémní odolností vůči působení slané mořské vody, chlóru a slunečním paprskům. Nemusíte se tak bát vyblednutí barvy nebo natahování plavek. Další velkou předností tohoto materiálu je jeho schopnost opravdu rychle uschnout.

Materiál

  • 80% polyamid, 20% elastan

Cena v době recenze: 646

Odkaz na prodejce kde lze koupit produkt Dámské dvoudílné plavky Marko Stephanie M-218.

Pokud nesměřuje na stránku s tímto produktem. Pak je již vyprodán a odkazuje na podobné produkty daného prodejce.

« Předchozí Marko Ella M-238 Nero - Černé s korálovou

Marko Ella M-238 Nero – Černé s korálovou

» Další Marko Ella M-238 Nero 2 - Černé s růžovou

Marko Ella M-238 Nero 2 – Černé s růžovou