Dámské plavky pro plnoštíhlé 2021

Plavky pro plnoštíhlé značky Litex

Jednodílné puntíkované plavky s kosticemi

Jednodílné plavky s kosticemi pro perfektní vytvarování dekoltu. Plavky jsou provedeny v originálních barvách a designu. Košíčky jsou v plavkách zvýrazněny, opticky tak plavky zeštíhlý postavu. Na levém boku je umístěn nápis značky Litex. Plavky jsou odolené proti oděrkám a mají ochranu proti UV záření. Jsou vyrobeny z 92% Polyamidu a 8% Elastan/ Lycry. Úchvatné plavky pro atraktivní a moderní ženu.

Cena v době recenze: 700 Kč

Jednodílné plavky i pro plnoštíhlé bez výztuže

Elegantní jednodílné plavky bez výztuže a hlubším výstřihem. Plavky působí decentně a přesto atraktivně. Vrchní část plavek zdobí přírodní potisk v okouzlujících barvách. Spodní část plavek je tmavě modrá a na levém boku je umístěn nápis značky Litex. Plavky mají ochranu proti UV záření, jsou rychleschnoucí a odolné proti oděru.

Cena v době recenze: 725 Kč

Jednodílné plavky Litex s kosticemi

Jednodílné plavky s kosticemi. Košíčky jsou podšité, modelují tak Váš dekolt. Originální barevné provedení zúžuje postavu a tvaruje ji. Jsou vyrobeny z 80% Polyamidu a 20% Elastanu/ Lycry. Praktické ženy ocení, že jsou plavky rychleschnoucí, jsou odolné proti oděrkám a mají ochranu proti UV záření. Plavky jsou určeny pro sebevědomé ženy, které se chtějí cítit neodolatelně a atraktivně.

Cena v době recenze: 895 Kč

Oblíbená značka Litex, která se zaměřuje na sportovní oblečení, spodní prádlo a také velmi kvalitní plavky. Plavky Litex jsou prostě klasika, která sluší každé ženě. V nabídce se nachází také kolekce, která je určena pro plnoštíhlé ženy. Plavky pro plnoštíhlé ženy značky Litex se vyznačují vysokou kvalitou a perfektním módním střihem, který je ušitý na míru plnějším postavám. Každá žena může být v plavkách okouzlující a to i v případě, že nemá dokonalou postavu.

Plavky pro plnoštíhlé nemusí být vůbec fádní a jednotvárné. Naopak. V kolekci najdete krásné plavky s různými motivy i barvami. Samozřejmě je vhodné vybírat střídmější barvy a ne příliš výrazné motivy, ovšem kvalitní plavky pro plnoštíhlé, které vám budou sedět, dokážou hotové zázraky. Stačí je na správném místě stáhnout bříško i zadeček a naopak podpořit svůdný dekolt. Přidejte si trochu sebevědomí a dopřejte si krásné plavky.