Dámské plavky pro plnoštíhlé 2024

Modré puntíkované plavky tankiny se stahovacími šňůrkami na bocích

Modré puntíkované plavky tankiny se stahovacími šňůrkami na bocích
Pohodlné plavky pro plnoštíhlé - tankiny
Pohodlné plavky pro plnoštíhlé - tankiny
Dámské plavky zahalující bříško
Dámské plavky zahalující bříško

Hodnocení návštěvníků

VN:F [1.9.22_1171]
Pohodlí
Vzhled
Materiál
Sexy
Cena
Hodnocení: 7.8/10

Promluvme si o těchto modrých puntíkovaných plavkách tankinách se šňůrkami na bocích. Můžeme nejprve ocenit skutečnost, že se dodávají ve velikostech košíčků D až J? Přesně tak, tyto tankiny jsou tu proto, aby podpořily všechny z nás s úžasným nadnášením a tvarováním. Už se nemusíte bát o své křivky, dámy! Co však tyto tankiny opravdu odlišuje, jsou skryté košíčky s kosticemi. Fungují jako kouzlo a dodávají nám extra nadnášení a tvar, po kterém všechny toužíme. A co je na tom nejlepší? Žádné vycpávky! Konečně plavky, ve kterých se nebudeme cítit, jako bychom měly na hrudi přivázaný polštář. Objevte svou přirozenou krásu s tímto drátěným skrytým designem košíčků.

Teď si povíme něco o šňůrkách na bocích. Nejenže dodávají tankinám roztomilý a hravý nádech, ale také nám umožňují upravit délku tak, aby vyhovovala našemu stylu. Ať už chceme ukázat trochu víc kůže, nebo zůstat skromné, tyto šňůrky nám pomohou.

Ale počkejte, je toho ještě víc! Skrytá křidélka z powermesh zajišťují bezpečné a pohodlné obepnutí našeho těla. Už se nemusíme bát náhodného uklouznutí nebo poruchy šatníku, když si chceme užít pláž nebo bazén. Tato křídla nám kryjí záda (doslova). A nesmíme zapomenout na skryté vnitřní zapínání na zádech se zapínáním na háčky a očka pro možnost nastavení. Je to jako mít osobního asistenta, který nám pomáhá najít ten správný střih. Je to všechno o pohodlí a nastavitelnosti, dámy! Pokud tedy hledáte plavky, které vám poskytnou úžasnou oporu, zvednou postavu a vytvarují ji, a zároveň vám dají volnost při nastavování délky a zajistí bezpečné nošení, pak jsou tyto modré puntíkované plavky tankiny se šňůrkami na bocích vaším novým nejlepším přítelem. Připravte se vyrazit na pláž nebo k bazénu se sebevědomím a stylem!

Materiál

  • 80% polyamid, 20% Lycra Elastan

Cena v době recenze: 1 689

Odkaz na prodejce kde lze koupit produkt Modré puntíkované plavky tankiny se stahovacími šňůrkami na bocích.

Pokud nesměřuje na stránku s tímto produktem. Pak je již vyprodán a odkazuje na podobné produkty daného prodejce.

« Předchozí Zeštíhlující dámské dvoudílné plavky s vysokým pasem

Zeštíhlující dámské dvoudílné plavky s vysokým pasem

» Další Vysoké plavkové kalhotky pro plnoštíhlé s potiskem květin

Vysoké plavkové kalhotky pro plnoštíhlé s potiskem květin