Dámské plavky pro plnoštíhlé 2024

Formující jednodílné plavky pro plnoštíhlé s výraznými barvami

Formující jednodílné plavky pro plnoštíhlé s výraznými barvami
Černé zeštíhlující jednodílné plavky pro plnoštíhlé
Černé zeštíhlující jednodílné plavky pro plnoštíhlé

Hodnocení návštěvníků

VN:F [1.9.22_1171]
Pohodlí
Vzhled
Materiál
Sexy
Cena
Hodnocení: 8.2/10

Dámy, všechny známe ten problém najít plavky, které vám padnou. Je to jako snažit se vtěsnat meloun do ponožky nebo nahnat kočky do krabice. Ale nebojte se! Tvarující jednodílné plavky Wild Flower, které navrhli naši specializovaní architekti plavek (ano, to je něco takového) z Astratexu, jsou odpovědí na všechny vaše modlitby za plnoštíhlé postavy. Tyto tvarovací jednodílné plavky nejsou jen plavky, je to umělecké dílo, které se dá nosit. Výrazné barvy? Prověřeno. Pohodlí pro ženy s plnějšími tvary? Dvakrát zkontrolujte. Tyto plavky jsou tak pohodlné, že možná zapomenete, že je máte na sobě! Nemějte však obavy, skryté vyztužené košíčky udrží vše na svém místě, takže vás nečeká žádné nečekané překvapení. Můžete se rozloučit s kosticemi, které šťouchají a šťouchají jako otravný bratříček – tento design je bez kostic jako pták, který se vznáší po obloze.

A nesmíme zapomenout na spodní díl bikin v klasickém střihu. Je jako ta spolehlivá kamarádka, která je vždy po ruce, když je potřebujete – hodí se pro plné tvary a je připravena na každé plážové dobrodružství, které na ni vybalíte.

Materiál? Dovážíme ho přímo z Itálie. Carvico, miláčku! Není to jen tak ledajaká látka, je to Rolls-Royce mezi plavkovými materiály. Je vyrobena z lycry a nabízí dokonalou kombinaci pružnosti a přilnavosti, jako pevné, ale láskyplné objetí od italské babičky. Takže dámy, pokud jste připraveny toto léto na pláži rozzářit své křivky a otočit hlavu, jednodílné tvarovací plavky Wild Flower jsou pro vás jako stvořené. Nejenže v nich budete vypadat báječně, ale budete se v nich cítit jako v obláčku z italského hedvábí. Astratex se tentokrát opravdu překonal – bravo!

Materiál

  • 80% polyamid, 20% elastan

Cena v době recenze: 2 422

Odkaz na prodejce kde lze koupit produkt Formující jednodílné plavky pro plnoštíhlé s výraznými barvami.

Pokud nesměřuje na stránku s tímto produktem. Pak je již vyprodán a odkazuje na podobné produkty daného prodejce.

« Předchozí Plavková podprsenka s možností vložení prsní náhrady

Plavková podprsenka s možností vložení prsní náhrady

» Další Dvoudílné květované plavky pro plnoštíhlé s vyšším pásem

Dvoudílné květované plavky pro plnoštíhlé s vyšším pásem