Dámské plavky pro plnoštíhlé 2024

Zakrývající a zeštíhlující plavky pro plnoštíhlé tankiny s kalhotkami boxerkami

Hodnocení návštěvníků

VN:F [1.9.22_1171]
Pohodlí
Vzhled
Materiál
Sexy
Cena
Hodnocení: 7.2/10

Ó, radost! Další plavky určené výhradně pro plnoštíhlé, protože všichni víme, že ženy s křivkami nemohou nosit běžné plavky jako ostatní. Díky bohu, že je tu Primo, aby zachránilo situaci svými okouzlujícími dvoudílnými plavkami, které slibují, že s nimi “uspějeme všude”. Protože přiznejme si, že naše hodnota jako žen závisí pouze na tom, jak vypadáme v plavkách.

Ale počkejte, je toho víc! Tyto plavky nejen zakrývají, ale také zeštíhlují, protože nedej bože, abychom na svém těle ukázaly nějaké nedokonalosti nebo hrbolky. A nezapomínejme na boxerky, které k nim patří, protože zřejmě potřebujeme zakrýt ještě víc. Kdo se má při plavání cítit pohodlně a svobodně, když se může cítit přidušeně a omezeně v plavkách, které jsou navrženy tak, aby zakrývaly naše tělo?

A samozřejmě musíme společnosti Primo poděkovat za precizní střih, kvalitní materiál a zajímavý design, protože bez nich bychom se nikdy nemohly cítit dobře. Takže směle do toho, dámy, nebojte se ukázat své křivky v těchto luxusních plavkách. Protože nic nekřičí láskou k sobě samé a pozitivním postojem k vlastnímu tělu tak jako plavky, které jsou určeny výhradně pro plnoštíhlé.

Cena v době recenze: 1 853

Odkaz na prodejce kde lze koupit produkt Zakrývající a zeštíhlující plavky pro plnoštíhlé tankiny s kalhotkami boxerkami.

Pokud nesměřuje na stránku s tímto produktem. Pak je již vyprodán a odkazuje na podobné produkty daného prodejce.

« Předchozí Tyrkysový dámský spodní díl plavek vyššího střihu

Tyrkysový dámský spodní díl plavek vyššího střihu

» Další Moderní dvoudílné push-up plavky Marko Charlotte Avorio v XXL velikostech

Moderní dvoudílné push-up plavky Marko Charlotte Avorio v XXL velikostech